Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unikkatil - Hit Mas Hiti (Outro)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hit Mas Hiti (Outro)".
3. Video është e këngës "Hit Mas Hiti (Outro)", por nuk këndohet nga Unikkatil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unikkatil - Hit Mas Hiti (Outro)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

Këngë e albumit:

"Armiq’t Suprem"

Këngë e albumit:

"Kanuni I Katilit"

Komente

3 🔥

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00E cdo sen qe pe boj po nihet ntona zonat nese ki sistem tmir ruju pi thej xhomat do ulin kryt se per ni do i gjeta do papaka ma lojn fajin per probleme tveta po mu nuk um ha kari un boj hita mas hita stilin hala tnjejt dost veten nuk e shita e boj ket sen pa radion pa televizion apet statusin tem bota pe lakmon ma shum se tonin ma shum statina thojn TBA ka dek po na numer 1 po rrina sa her jom knejna na pju lojna pa tekst sa her po kthena explodoj si semteks


Ky tekst u dërgua nga  Nicky
Më Shumë Këngë Nga Unikkatil:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet