Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unikkatil - Intro (Kanuni I Katilit)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Kanuni I Katilit)".
3. Video është e këngës "Intro (Kanuni I Katilit)", por nuk këndohet nga Unikkatil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unikkatil - Intro (Kanuni I Katilit)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  72

Këngë e albumit:

"Unikkatil Prezanton The Bloody Alboz"

Këngë e albumit:

"Kanuni I Katilit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00UniKKaTiL
...................
Yeah
Yta po dojn ma rrzu katilin po kerkush spo mun me rrzu
Yes is back
Yeah
E ju xhelozat cili pej juve po dridhet mas shumti
Hehe yeah
The mothefuckin BLOODY ALBOZ
UniKKaTiL-i KANUNI I KATILIT
Kallzoi krejt pidhav qe REBELI u kthy
E nese dikush han mut per mu ateher let vazhdon heh
Ey oh tih a pe shfrytzojna at mgjupin a jo
Yeah dashni per SHQIPËT E PËRGJAKSHME
Edhe per teton qe kan dashni per mu
E kta tjetrt a e din qka kicma
Heheh
O budall
...................


Ky tekst u dërgua nga Dushkovo_hooligan   Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Unikkatil:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë