Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Unix - Bum Bum Bon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bum Bum Bon".
3. Video është e këngës "Bum Bum Bon", por nuk këndohet nga Unix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unix - Bum Bum Bon  (Feat. Gb-king)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/01/2013

2013-01-24T17:04:16+00:00le..le...leets gooou....

UniX:
Veni Bum Bum bon qather kur ta she ni person
kur teton e lypin dikon qe kerkush se zavendosn
qe askush se barazon e lemo qe ta tejkalon
bash qather dikush Unixin e prezanton
ma don per mi bo kurgjo sem pemngon
e boj per veti e boj per gjethkon e boj per qata qe mas meje bon
venin sun ma ndron keshin me ty kur sem ngon
kongen teme en telefon e knej keq per mu shenon
po mu sem intereson ti qka menon e qka per mu vepron
deri dje emnin tam gjethka tu ma thon e tash idollin po don ta rrxon..haah
Unixi sosht i njejt e kom e e kena vrejt
une sdi mu kthy mrapa per mu osht veq drejt
nqofse sje me mu kape lej krejt
nqofse qet flej palidhje per mu e dim qe je tu rrejt..le
hej une kom shmek zo femna edhe pa pas rrek
une spunoj poo apet marr lek e ti prit me ta nenshkru naj kush na qek
deri sa une knoj ti han pop kek fjelt ti bllokoj si rrymen qe ta nalin en kek
qyky emni jem tcillet en kry si en goj naj ekmek
seee qita pi meje se ki prit ski menu qe muj met qudit
jom nish edhe kur jom pit se edhe nterr boj drit shkrut reper jom rrit....

(UniX)ref:2x
Veni bum bum bon sa her qe zonin tam e lshon
senin mat mirin une e kom po qka me bo qe se pranon
unix and gb-king edhe me ni hit
se kur ta bijim na hitin ti mos u qudit

GB-King:
Deri sa qert flej palidhje thojn
do qer neve veq rrin e na ngojn
e per qat une knoj se me qata jom
kush e bon ma mir se na hajt ti kallxom
se du menimin ton edhe nkoft kompliment
se flejt e tuja jon une jom i trrent
une nuk prezantona shpesh
kshtuqe mos ma tesh
e niher emnin tam kur ta ngon
ki mer shoki en presion
kqyre punen tone se e jemja stvyn
fletat e kongve tmija dolen e tujat u shkyn
se une jom qyky gb-king e hajde mso
e kur jon tu fol per mu ti munohesh temen qe ta ndrro
po apet sta don se une king jom
qata qe se ki ti une bash qata e kom
me bo kong me mu ti po fantazon
po shka me bo tlejohet qe tendrron
e dijm qe sun ma kalon
se kongen e par qe e kom bo jon trranu teton...

(UniX)ref:2x
Veni bum bum bon sa her qe zonin tam e lshon
senin mat mirin une e kom po qka me bo qe se pranon
unix and gb-king edhe me ni hit
se kur ta bijim na hitin ti mos u qudit

fi..fi...fiiinniiishhhh


Ky tekst u dërgua nga  dardan
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet