Audio

Unix - Milano  (Feat. Beni Xhemas)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2018

2018-12-14T16:00:07

Featuring

Beni XhemasKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Milano" kënduar nga Unix.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unix i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Unix:

Më Shumë...