Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Unknown është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Unknown, ashtu si emri i tij artistik mund të jetë “I panjohur” për momentin për shumë njerëz, por jo edhe për shumë kohë. Reperi i ri kosovar Unknown ka publikuar deri më tani disa projekte muzikore në studion “Inrecordss”, të cilat janë mirëpritur nga publiku. "Rose e Titanikut" është kënga e parë, e cila tregon fazat e ndarjes të dy të dashuruarve, ku si pikësynim është ‘Karma’, pra fuqia e hakmarrjes, pjesa e ftohjes nga fenomeni i dashuri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sllimi

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

The Rose

I Panjohuri

J.B.

Underground Mc


Tags: Unknown

Krijo Një Kartolinë