A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Upss Niki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Upss Niki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kreshnik Hoti (Upss Niki) perfundoi shkollen fillore ne SHFMU Lek Dukagjini. Momentalisht jeton ne Gjermani me familjen e tij. Më datë 16 Dhjetor 2015, Upss Niki publikon videoklipin "Lady Killa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tooni (Rap Side)

Amir

Looli

Pimpex

Nitinjo

Totti

Ricku

Ab Lion

G-Fresh

Mc Qlira


Tags: Upss Niki

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019