Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uran Dervishi - Xullufet E Ajshes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Vashëzo"

Komente

Asnjë Koment

02/01/2016

2016-01-02T04:29:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xullufet E Ajshes" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uran Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Uran Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet