A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Uran Dervishi - Kur Te Behesh Nuse


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/03/2016

2016-03-29T15:54:07

Këngë e albumit:

"Vashëzo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Te Behesh Nuse" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uran Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti kur t'bahesh nuse cuco
Bonu pak me men e
Bonu pak me men e

Punet e sabahit nuse
Merri krejt me ren e
Merri krejt me ren e

Punet e sabahit cuco
Merri krejt me ren e o
Merri krejt me ren e x2

Kur te thot ty aga baba
Çu bona ni kafe
E çu bona ni kafe

Mos i thuj ti aga babes
Çka jan ato llafe
Çka jan ato llafe

Mos i thuj ti aga babes
Çka jan ato llafe o
Çka jan ato llafe x2

...


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019