Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Uran Dervishi & Lindita Purellku - Seç E Morra Rrugën  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2016

2016-06-20T12:00:03

Më Shumë Nga

Lindita Purellku

Këngë e albumit:

"Vashëzo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Seç E Morra Rrugën" kënduar nga Uran Dervishi & Lindita Purellku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uran Dervishi & Lindita Purellku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Uran Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet