Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Uran Dervishi - Ti Je Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Ti Je Shpirti Im", por nuk këndohet nga Uran Dervishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Uran Dervishi - Ti Je Shpirti Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Vashëzo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2017

2017-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Shpirti Im" kënduar nga Uran Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elvis Pupa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti je shpirti im
ti je endrra e jetes time
ti je dielli edhe qielli
drita e syve te mi

Ti je shpirti im
ti je endrra e jetes time
ti je dielli edhe qielli
drita e syve te mi

ne dashuri
jo vetem dy fjale
une ty te du
ti mua me do
se bashku te jetojme
askujt mos t'i tregojme
lejlejlejlej

takimin e pare
kur dola me ty
isha shume i lumtur
bera dashuri

si lule ne zemren time
vajze ti ke lulezu
erdhi koha qe te them
ty du me t martu ( X 2)

ne dashuri
jo vetem dy fjale
une ty te du
ti mua me do
se bashku te jetojme
askujt mos t'i tregojme
lejlejlejlej

takimin e pare
kur dola me ty
isha shume i lumtur
bera dashuri ( X 2)Më Shumë Këngë Nga Uran Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë