Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Uresa Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Uresa Syla është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 27 Tetor 2018, Uresa Syla publikon videoklipin "Kukulla Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Nea Hamza

Era Saraçi

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Blorentina Morina

Aulona Deshishku

Lyra Basha

Rea Rexhepi

Tags: Uresa Syla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet