Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - Say La La La La

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Say La La La La".
3. Video është e këngës "Say La La La La", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Say La La La La  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Jay:
I wanna know about her styling
And I know what makes her wild
And in case you didn`t know by now
The bad boys comin'
There's no runnin'

Izzy:
U really got me sayin`la la
U know I'm creepin' from behind ya
Won't U let me take control
Cuz I just wanna feel your body

Bridge:
Just shake it down cuz Ur movin'
Way to fast
You're takin' off like a rocket at
Full blast
Lookin' tight got me sayin' I like that
Girl U got the fellas sayin'`

Chorus 2x:
Say La La La La
U got me goin' crazy today, you're
Playin' with my mind all the way
Hey Girl U wanna come out and play
( and all the boys say)

Mikel:
She`s looking really hot like fire
SheÂ’s everything that I desire
I love the way her booty rolls
SheÂ’s got me fiendinÂ’ and
IÂ’m just scheminÂ’

Richie:
If only I could make her mine
And have her hooked up on a line
Then we can keep it on a low
Cuz I just wanna rock that body

Bridge:
Just shake it down cuz Ur movin'
Way to fast
You're takin' off like a rocket at
Full blast
Lookin' tight got me sayin' I like that
Girl U got the fellas sayin'`

Chorus 2x:
Say La La La La
U got me goin' crazy today, you're
Playin' with my mind all the way
Hey Girl U wanna come out and play
( and all the boys say)

C-Part:
U know sheÂ’s looking really hot
She`s working every bit sheÂ’s got
I love the way her booty rolls
SheÂ’s got me fiendinÂ’ and
IÂ’m just scheming
How I could one day make her mine
And have her hooked up on a line
Girl we can keep it on a low
Girl U got the fellas sayinÂ’

Chorus 4x...


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet