Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Us5 - Let's Give Love From The Heart

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let's Give Love From The Heart".
3. Video është e këngës "Let's Give Love From The Heart", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - Let's Give Love From The Heart  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00We sing this song for the children
(From deep inside)
Out hearts to show them that we care
(For their lives)
It's us who can make the difference
(So take the time)
Open your hearts and your minds

You should find the time
To help those who fall behind
Give them hope and love to
Ease their minds

Let's give love from the heart
Why wait, now we should start
To help those who need help
Who stand alone by themselves
Let's give love from the heart
Cause we all play a part
Doesn't matter how much
Or who you are
Just give from the heart

Who need to make sure their future
(Is lookin bright)
It's in our hands to make certain
(It's allright)
They deserve so much better
(So we should try)
To bring some hope in their lives
(It's their time)

You should find the time
To help those who fall behind
Give them hope and love to
Ease their minds

Let's give love from the heart
Why wait, now we should start
To help those who need help
Who stand alone by themselves
Let's give love from the heart
Cause we all play a part
Doesn't matter how much
Or who you are
Just give from the heart

Let's give love from the heart
Why wait, now we should start
To help those who need help
Who stand alone by themselves
Let's give love from the heart
Cause we all play a part
Doesn't matter how much
Or who you are
Just give from the heart


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet