Më mbaj mend (për 1 muaj)


Us5 - The Day You Cried

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Day You Cried".
3. Video është e këngës "The Day You Cried", por nuk këndohet nga Us5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Us5 - The Day You Cried  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/02/2008

2008-02-02T15:18:15+00:00

I've seen the pain I caused, It's hard for me to lie
I didn't mean to make you cry
We could've built a castle high up in the sky
But the love we shared is somewhere far away

[Chorus:] richie
How deep is your love, girl I can't deny?
The pain that I feel you're the reason why
If only I could've known that I could be so wrong
How deep is love, I can see it inside
The times you cried and stayed by my side
I finally realised, the day you cried

jay
I've lived and learned, some painful lessons in my life
And girl, the truth I can't deny

[Mikel:]
Just give me one more chance to make this turn out right
Cause I need you here forever in my life

reff:how deep....

[
[Richie:]
I feel your pain, I need your touch
I see the truth inside these tearful eyes
[Jay:]
I know next time, I'll make it up to you
I can't live without you
[Mikel:]
I swear I'll be true
Girl all that I need, is to be where you are


Më Shumë Këngë Nga Us5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet