Më mbaj mend (për 1 muaj)

V4LENTINO - T'mira E T'zeza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refreni  X2

Na i njohim mir qeta qe jan tu fol
Amo per ne kta nuk din sen no no
Kena bo gjithcka per me mrri ku jena
I bom krejt i bom krejt tmirat e t'zezat

(Pjesa 1)
Jo s'harrohen senet e vjetra
Ska problem nese s'na don njana
Se na don tjetra
Qysh se erdhem
Keni ra si gjethet qe i qet vjeshta
Gjith kena fol t'verteta
Amo kurr genjeshtra
Se probleme kena pas gjithmon
Amo kurr sjem dorzu jo jo
Gjith kom nejt une me kta shok
Kurr su dorzum po gjith kena nejt tfort
Ejo shok
Jom tu prit me ma bo zoti ma mir
Tu u lut cdo dit
Me i pa shokt n'liri
Jo be spo du ma me i pa nqeli
Se aty o jet e keqe
Un mir e di

Refreni  X2

Na i njohim mir qeta qe jan tu fol
Amo per ne kta nuk din sen no no
Kena bo gjithcka per me mrri ku jena
I bom krejt i bom krejt tmira e t'zeza

(Pjesa2)
Kena bo sene t'zeza
Se qashtu na ka shku dhe jeta
Jo be shok une s'merrna me kta lepra
1 problem me mu shoku t'grisi si letra
Jo bre mos i ngjo se kta folin vec rrena
Na i njohim mir kta jan tuli femna
Violent boys mbani men kto emra
Kan me ju ra n'vesh shum shpejt o legena
Hej vlla
Ktu nuk ka sene t'lehta
S'merrna me ket pun
Se ket pun e kryn berreta
Ta kom than qe bjeri 30 veta
Vec se ka me ti marr vdekja

Refreni  X2

Na i njohim mir qeta qe jan tu fol
Amo per ne kta nuk din sen no no
Kena bo gjithcka per me mrri ku jena
I bom krejt i bom krejt tmira e t'zeza

Ky tekst u dërgua nga ValentinoPublikimi: 14/12/2021
Muzic Produksioni: Re.Prod


V4LENTINO - T'mira E T'zeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'mira E T'zeza".
3. Video është e këngës "T'mira E T'zeza", por nuk këndohet nga V4LENTINO.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0