Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vaçe Zela - Shqiponjat Partizane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiponjat Partizane".
3. Video është e këngës "Shqiponjat Partizane", por nuk këndohet nga Vaçe Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vaçe Zela - Shqiponjat Partizane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Komente

Asnjë Koment

06/08/2016

2016-08-06T12:51:34+00:00Bashkoju shok me ne ne cete
Malit te larte ti shkojme perpjete
Se atje o shoke kemi folete
Ne shqipo-shqiponjat partizan(2x)

Token e zeze kemi per shtroje
Qiellin e larte kemi mburoje
Armet ne dore na jane mbroje
Ne shqipo-shqiponjat partizan(2x)

Revolucioni qe ka nise
Tym edhe flake qielli i shqiperise
Po i vjen vdekja roberise
Ne shqipo-shqiponjat partizane(2x)


Ky tekst u dërgua nga Ersi bebri
Më Shumë Këngë Nga Vaçe Zela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë