Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vajzat Nga Kosova - Dil Lulije Dil Te Ura

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Lulije Dil Te Ura".
3. Video është e këngës "Dil Lulije Dil Te Ura", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vajzat Nga Kosova - Dil Lulije Dil Te Ura  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

14/05/2009

2009-05-14T20:20:56+00:00Dil lulije dil te ura
Dil lulije dil te ura
Vina tmarim me shum vetura.
vina tmarin me shum vetura.
do me gra e do me burra do me gra e do me burra. vin i pari me flamura vin i pari me flamura.

Pritna lule se dot vina pritna lule se dot vina.
se pa ty o sun po rrina se pa ty o sun po rrina.
Paska vesh nusja jon rredhe paska vesh nusja jon rredhe. duket bukur si lul pranvere.
duket bukur si lul pranvere.


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3\'nt..!*
Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet