Audio

Vajzat Nga Kosova - Hajde Knojna


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2015

2015-10-06T13:14:06


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Knojna" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vajzat Nga Kosova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bashkim Spahiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hajde knojna ka flladi i akshamit o
hajde knojna ka flladi i akshamit o
i shkojna lulijes per rredh gjamit o
i shkojna lulijes per rredh gjamit o

hajde knojna ka flladi i akshamit o hajde knojna ka flladi i veres o
i shkojna lulijes per rreth deres o
i shkojna lulijes per rreth deres o
kalle moj kalle malin o
marton baba djalin o
kalle kalle malin o
marton baba djalin o
mali nuk po kallet
vallja nuk po nalet
vallja jon spo nalet

kalle moj kalle fushen o
e marrim zonjushen o
kalle kalle fushen o
e marrim zonjushen o

fusha nuk po kallet
vallja nuk po nalet
fusha nuk po kallet
vallja nuk po naletMë Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...