Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vajzat Nga Kosova - Kshyrni Shoqe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2015

2015-10-06T13:20:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kshyrni Shoqe" kënduar nga Vajzat Nga Kosova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Enver Azemi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kqyrni shoqe cka ka rritun nana ieo
kqyrni shoqe cka ka rritun nana ooo
e ka belin o per dy kollona ieoooo
e ka belin o per dy kollona oooooo

kqyrni shoqe dimijat me pika ieooo
kqyrni shoqe dimijat me pika ooooo
edhe sonte o bajrak ner qika ieooo
edhe sonte o bajrak ner qika ooooo

kqyrni shoqe dimijat e kuqe iieeooo
kqyrni shoqe dimijat e kuqe ooooo
udhe e mare neser po shkon nuse i
udhe e mare neser po shkon nuseoMë Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:

Më Shumë...