Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat E Kosoves - Oj Lulije O Llokum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Oj Lulije o llokum
Llokumi me arra

Llokumi me arra

Cka ka nuse n'mahalle tone
Ti je ma e para

Ti je ma e para x2

Oj Lulije o llokum
Llokumi me ngjyra

Llokumi me ngjyra

Cka ka nuse ne mahalle tone
Ti je ma e mira

Ti je ma e mira x2

Oj Lulije ori molle
Oj molla me fleta

Oj malla me fleta

Deri tash ti te kerkova
E tashti te gjeta

E tashti te gjeta x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.




Vajzat E Kosoves - Oj Lulije O Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije O Llokum".
3. Video është e këngës "Oj Lulije O Llokum", por nuk këndohet nga Vajzat E Kosoves.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente 1