A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Val - S'jom Nisoj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

(0) 🆕

15/07/2017

2017-07-15T16:00:05


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'jom Nisoj" kënduar nga Val.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Val i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018