A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Valbes Kabashi - Hajde Knojna Me Daire


Nuk ka akoma asnjë votë


06/08/2015

2015-08-06T14:32:34

Këngë e Albumit:

Ti Ke Mbetë Në Zemrën TimeKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Knojna Me Daire" kënduar nga Valbes Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valbes Kabashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018