A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Valbes Kabashi - Hajde Rrokni Vallen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/08/2015

2015-08-06T15:12:01

Këngë e albumit:

"Ti Ke Mbetë Në Zemrën Time"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Rrokni Vallen" kënduar nga Valbes Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valbes Kabashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhafer Ahmetaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qoshem Qosh sokaktut kerret jan renit, dil moj nan te dera se krushit ja hyn kshyr kerrin e nuses quysh e kemi ujdis plot lula kurdela e kemi solis, hajde
Ref2x
rrokni valle e bojna lume kcejna me tupan festojm me flamur, bum e bum bajn defat qikat po na knojn, qka po na bojn kerrav me shuplaka i mshojn hajde lum shofera kerrat per me i nis ngutu po thot baba se miku sna prit,
Ref2x
hajde rrokni vallen ebojna lumee kcejan me tupan festojm me flamur, vetem 5minuta oo sna kan mbet ma shum dhandrri kshyr sahatin e po ban lum kokan mbledh shoqnia e po bajn mahi luj e bojn hajgare me dhandrin e ri
hajde rrokni vallen e bojna lume kcejna me tupan festojm me flamur po na bin sfirenat nusja paska ardh lum baba lum nana kshyrne sa e bardh dhandrri dhe nusja si lule me flet luni teze bia qysh ja kem adet
Ref2
hade rrokni vallen e bojna lum kcejna me tupan e festoj me flamur....


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018