Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Valbona Halili - Kenga E Dades (jam Kapter Me Grada)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hall Me Burrë Hall Pa Burrë"
jam kapter me grada eee
jarnana oo mor jarnane(2x)

me vine gocat mbrapa eee
jarnana oo mor jarnane(2x)

dade mor da dada ime
me rrite moj me mundime
oo dade mor da dada ime
me ke lon oo jetime

jam goce e bellikut e
jarnana oo mor jarnane
jam goce nga belliku e
jarnana oo mor jarnane

punoj ne fert cerikut e
jarnana oo mor jarnane(2x)

dade mor da dada ime
me rrite moj me mundime
oo dade mor da dada ime
me ke lon oo jetime

oo dade jam qopa qopa
per ty dade po mdhem koka(2x)

me ty po mdhem koka eee
jarnana oo mor jarnane
per ty qaj me lot un ee
jarnana oo mor jarnane

dade mor da dada ime
me rrite moj me mundime
oo dade mor da dada ime
me ke lon oo jetime(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet