Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Fajtor Pa Zemër Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Më Këndon Shpirti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Pasqyra sot mu thye
Minuti po me plak
Dhe ??? pagezove
Tradhetine ke ne gjak
Kemishen qe te bleva
E vesh e del me te
O Zot me merr shikimin
Se s'mundem t'i shoh me

Ref...x2
Nje Zot na shikon
Vonon por S'harron
Fajtor pa zemer je
Une Zotin do ta le

Diten e marte nuk doja
Te vije si mepare
Se zemren ma ke thyer
Kte zemer ma ke vrare
Njeriun e gabuar
E zgjodha si e marre
Mendoja se me doje
Tradhetar je veç tradhetar

Ref...x2
Nje Zot na shikon
Vonon por S'harron
Fajtor pa zemer je
Une Zotin do ta le

Nuk e di ku kam gabuar
Qe kjo lidhje sot mbaroi
Ktheva shpinen dhe po iki
Se nuk dua te mallkoj
Tek nje Zot une kam besuar
Ai Zot nuk do te harroje
Dhimbjen qe me ke shkaktuar
Ai lart le te gjykoje

Fajtor pa zemer je
Une Zotin do ta le

Ref...x2
Nje Zot na shikon
Vonon por S'harron
Fajtor pa zemer je
Une Zotin do ta le


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Valbona Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet