Valbona Mema

Valbona Mema, “Tate Du” Pushime

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-09-2012]
Ka qenë një periudhe e gjatë angazhimesh dhe projektesh për këngëtaren e muzikës popullore, Valbona Mema. Ndaj dhe ajo nuk mund ti kursente vetes disa pushime në jug të vendit.

E veshur me një palë bikini të bardha, bjondja Valbona Mema, është fotografuar në breg të detit dhe duket se po relaksohet pa masë.

Ajo do të nxjerr së shpejti në treg edhe një këngë të re, për të gjithë adhuruesit e muzikës popullore të Shqipërisë së Mesme.
 (vipat)

Valbona Mema, “Tate Du” Pushime


Komente 0