Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Laj E Thaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

te harrosh dashnine e vjeter
spaska qene kollaj
aman spaska qene kollaj
perveq teje nuk kam tjeter
veq te laj e thaj aman
veq te laj e thaj

une e shkreta si durova
zemra ime pikon gjak
dhe ni here qe dashurova qenka shkru
me qene pafat.

oh sevda more sevda
posi qenka kjo dynja
fati i keq
qe na ka ra
oh qenka shkru per
me u nda.

perserite kengen edhe ni here.


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Valbona Mema - Laj E Thaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Laj E Thaj".
3. Video është e këngës "Laj E Thaj", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0