A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Valbona Mema - Moj Selvije


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dua Te Them"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Selvije" kënduar nga Valbona Mema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Anton Tetaj - Moj Selvije

I
Moj Selvije e kujna je
jam e nanes e babes-o
ku jam le-e

II
Jam e nanes jam e babes
jam Selvija moj hajde
Elez Ages

III
Elez Aga del o ne koder
Sheh Selvijen o hajde
loz o me loder

IV
Elez Aga del o ne fusha
sheh Selvijen o hajde
loz o me cuca

V
Elez Aga del o n´saraj-e
sheh Selvijen o hajde
loz o me dajre.

V

Afrim Muciqi - Moj Selvije

moj selvije moj kuj na je
jam e nanes babes
ooo ku kam nejt

jam e nanes moj jam e babaes
jam selvija o hajde e elez agez
jam selvija o hejde e elez ages

elez aga del o ne cajle se selvijen o hajde lunn me dajre
se selvijen oo lun me dajre

elez aga del o te fusha se selvijen o hajde lun me cupa.

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Moj Selvije

Moj Selvije e Kujna Je

O Jam e Nanes e Babes o Ku
ku kam Le

Jam e Nanes o
Jam e Babes ooooo

Jam Selvija moj hajde e
Elez Ages ( ref x2)

Elez Aga Dulo ne Koder
sheh Selvijen moj hajde Kcen
o me Loder ( ref x2 )


Elez Aga dul o ne Fusha
o sheh Selvijen o hajde
Kcen o me cuca ( ref x2 )
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019