A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Valbona Mema - Nusja Jone Me Halle


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Laj E Thaj"


nusja jone me halle
nusja jone me halle
qohu merr nji valle
sa te paska hije
je si trandofille

oh dimite e bardha
e kuqe shamija
nuse te erdhi rradha
te kerkon krushqija

ref(2)

nuse o moj nuse
ty ste ka njeri
ty qe ne shtate puse
ste jep uje me pi

ty ta lujsha komen
rrofsh se na gezove
i kenaqe nonen
baben e nderove

2x

nuse dil prej shpije
nuri paska ra
engjell bukurie
yll si ty nuk ka

ref(2)x

nuse o moj nuse ty ste ka njeri ty qe ne shtate puse
ste jep
uje me pi
fol moj nuse fol paske
ra ne halle
qunin qe ke marre e pake hallall

2x
nuse o moj nuse ty ste ka njei
ty qe ne shtate puse
ste jep
uje me pi

2x
jarnananananannene
qun tirone je !
merre moj merre gocen ee
se hallall
e KE!


Ky tekst u dërgua nga Ashley
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019