A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Valbona Mema & Ervin Gonxhi - Tirane, Prishtine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2013

2013-12-21T18:44:36

Më Shumë Nga

Ervin Gonxhi


C'e mora rrugen per Tirone...
Me taku lokun ton...

C'e mora rrugen per Tirone,
Per Tiron o per Tiron.
Me taku lokun ton.
Lokun ton o, lokun ton.

C'e mora rrugen per ne Shkoder.
Per ne Shkoder o per ne Shkoder.
Me taku vella e moter, vella e moter
O vella e moter.

Ta kalojme ne Prishtin.
Ne Prishtin o ne Prishtin.
Do ta kallim me shoqnin.
Me shoqnin o me shoqnin.


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019