Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Peraj - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

kur bi te fle
ti nuk me le e sme largohesh
imazhi yt me torturon
e nese enderrash do me shfaqesh
kur nuk dua
vegimi yt nuk po mbaron
un nuk tu luta sepse lutjet i kurseva
te shihja ty deri ku shkon
te prita gjate sa me ska te vertetoja
hipokrizi a dashuri

me fal ti mua mbase jam gabuar
qe te besova une porsi femi
un nuk te fal se ti ke abuzuar
kur ta dhurova dashurin

te gjithe gabimet ti kam treguar
e te gabosh
eshte por si mesim
por kur gabimin ne faj e kthen kur te duash
e qe ta mbrosh nuk ka kuptim


Ky tekst u dërgua nga Tatiana1   Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valbona Peraj
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Valbona Peraj
Orkestrimi: Gramoz Kozeli
Video Produksioni: MAX Production


Valbona Peraj - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:


Komente 0