Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valbona Peraj - Mos Me Torturo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Torturo".
3. Video është e këngës "Mos Me Torturo", por nuk këndohet nga Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valbona Peraj - Mos Me Torturo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/09/2015

2015-09-27T11:44:19+00:00Rastesisht ty te kam vrejt
E ma more mendjen krejt
qysh ate dite ne mendje mbete
jam betu do te baj per vete

Me prit o djal
mos me moho
do te ndjek pas mos me largo
te lutem djal ma thuj njeemer
E po sma the do te therrras o zemer

RRef.2 heree

nuk te kerkoj shume,vec me shih ne sy
tlutem me trego a kam vler per ty
mos u ngut me degjo
te du shume ty beiby pse me torturon

nuk te kerkoj shume vec me shih ne sy
tlutem me trego a kam vlere per ty
mos u ngut me degjoio te chiero eresmi cuara son

Do duroj por sdi dhe sa
indiferenca jote me ka vra
jap e jap e do pelcas
por nje dite dhe ti do me vish pas

RRef..2 here


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet