Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valbona Rushitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Valbona Rushitaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Qershor 2017, Valbona Rushitaj publikon videoklipin "E Mira S'ka Fund"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elona Cenaj

Klarita Shuli

Rajmonda Ademi

Mirela Ibrahimi

Irma Marku

Dori Hibroj

Xheni Bekolli

Neta Doko

Viola Bogdani

Anula

Tags: Valbona Rushitaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet