Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Kur I Mbusha 20 Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

syt e tu mu ma qajn deri te une deri te un kurr ska me pas kur shkoj kur gaboj me sy ne lot me qeshin me harrojn tek ti po me thua ti me thu ti me thu ti me thuuuuu kur kam gabu /.//////////////...kur ike kur ike me mua syt e tuuu shka me ba shka me ba..kur puthjet mi lexon kur puthjen mi lexon
ref2
syt e mi mu me qajn deri te une deri te un kurr ska me pas kur shkoj kur gaboj me syt ne lot me qeshin dhe me harroj tek ti po me thua ti me thua ti me tha ti me thua ti me thuuuuu kur kam gabua
...kur ike kur ike me syt e tuuu shka me ba shka me ba kur pthjete mi lexon kur puthjet mi lexon
ref4


Ky tekst u dërgua nga Linda Spahiu

Valbona Spahiu - Kur I Mbusha 20 Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur I Mbusha 20 Vjet".
3. Video është e këngës "Kur I Mbusha 20 Vjet", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0