Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valdet Idrizaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Valdet Idrizaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 18 Shtator 2018, Valdet Idrizaj publikon videoklipin "Jam Shqiptar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Valdet Idrizaj

Komente 0