Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Ajdari - Të Kërkoj Falje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur filluam
Per tmos mabaruar une dhe ti
Desha t'jetoja
Pran teje dhe vaq me ty
Nuk e kupton ti
Sa kam gabuar
Dhe me ste kam e fajsoj veten
Se askush tjeter nuk ka faj
FATI DESHTI KESHTU
TE NA NDAN TE DY
Deshti dhe njerzimi
Qe ne na paten zili
E re une isha
Te kerkoj Falje ty
Nuk mundem pajtohem
qe sjemi bashk ne dy
OH NE DYY
Te kerkoj Falje
si kurr me pare
te dua besom dhe pse
zemra mu ka thar
E re kam qen dhe ma kan
mashtru
E re kam qen dhe prej teje
prej teje me kan largu
FATI DESHTI KESHTU
TE NA NDAN TE DY
Deshti dhe njerzimi
Qe ne na paten zili
E re une isha
Te kerkoj Falje ty
Nuk mundem pajtohem
qe sjemi bashk ne dy
OH NE DYY
NJE VEPER E TILLE
QE ASPAK NUK KISHT VLER
NJE SJELLJE E POSHTER
NGA NE FEMER E PA NDJEN
Une jam aja qe dashurine
vura ne loj
Aq e tille u solla
por nuk mundova mendova
ty te te largoj
OHOH FATI DESHTI KESHTU
TE NA NDAN TE DY
Deshti dhe njerzimi
Qe ne na paten zili
E re une isha
Te kerkoj Falje ty
Nuk mundem pajtohem
qe sjemi bashk ne dy
OH NE DYYY....

Ky tekst u dërgua nga  ValentinaPublikimi: 24/11/2009
Festivali: Çelësi Muzikor 3


Më Shumë Këngë Nga Valentina Ajdari:


Komente 0


Valentina Ajdari - Të Kërkoj Falje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Kërkoj Falje".
3. Video është e këngës "Të Kërkoj Falje", por nuk këndohet nga Valentina Ajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.