A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shoqerinë

Te Ngelesh Njeri

Deri diku jam dakort!,
por prape tulatem, stepem , sprapsem,
sa botë te ndryshme
na vijnë vërrdallë,
sa hije zbehen ngadalë- ngadalë.
Të ngelesh njeri, është vlerë e rrallë.
Valentinë 27 prill 2015

- poem written by Valentina Llapri


- Submitted by fotovali -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019