Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ëngjëjt

Engjëjt e kristaltë.
Zbresin dhe ngjiten ne hapësirat
e padukshme të kohës.
Pastrojnë dritën e tokës.
Ëngjëjt , këta bij
të diellit plakë.

Valentina Llapri (14.05.2016)

- Poezi nga Valentina LlapriZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente 0