Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ego

Janë rreshtuar fjalët e këqija në rresht
dhe plotë siguri hedhin vështrimin nga fjalët e mira
që janë ja aty përbri!
Një tym i gjatë si re e zezë del e rrëshqet tatëpjetë..
Fjalët e këqija rrumbullakosen e bëhen gërshet
një nyje e pazgjidhshme përjetë.

(19/01/2018)-Kuçovë)

- Poezi nga Valentina Llapri



Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente 0