A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vlorës

E mocmja e embela e brishta Vlore!
Sa krenare me rri, ne nje
Pozicion qe pikon mjalte ne cdo kohe.
Vlore e bukura Vlore!
Sa e heshtur me je
Me qendrimin tend je e pranishme
Kudo.

Krijim i bere ne daten shtate korrik 2o18, vlore Valentina ora 4 e nates

- poem written by Valentina Llapri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019