Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valentina Myzeqare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
Valentina Myzeqare është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anida Qarri

Burbuqe Esti

Ueda Hysa

Meri Gici

Liljana Stafa

Luiza Mara

Anula

Pamela Thellipi

Behare Çuedari

Blerina Todi (Bela)


Tags: Valentina Myzeqare

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet