Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Qato

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Valentina Qato është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike. Në Dhjetor 1980, Valentina Qato merr pjesë në Festivali I 19-Të Në Rtsh me këngën "Besa Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Deshira Ahmeti

Erinda Agolli

Olta Juba

Eriselda Hadri

Ayssel Kristuli

Aurora Baku

Endrita Kabashi

Juela

Jona Jasimi

Lorela Sejdini

Tags: Valentina Qato


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet