Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valentina Rama & Valon Rama - Mos Me Le

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Le".
3. Video është e këngës "Mos Me Le", por nuk këndohet nga Valentina Rama & Valon Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valentina Rama & Valon Rama - Mos Me Le  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Mos Me Le"

Këngë e albumit:

"A Po A Jo"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Valon Rama

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Valentina:
Pse po me fyen,
qdo her e me shum
po shkon te tjetra,
e nuk vjen tek un

Valon:
S'eshte e vertet kjo
s'jam i pabes
ne zemren time
vetem ti bën pjese.

REF:
Mos me thuaj se eshte nata e fundit qe me ty sonte po flas,
mos me thuaj se me emrin tend une asnjeher sdo ta therras
mos me thuaj se te humba
se te njoh e mir me njeh
Moss me leeee,mos me leee

Valentina:
Pse po me thua se nuk ke faj,
kur sdo ta falin syt e mi plot vaj

Valoni:s'eshte e vertet kjo s'jam i pabes
ne zemren time vetem ti bën pjes

REF:
Mos me thuaj se eshte nata e fundit qe me ty sonte po flas,
mos me thuaj se me emrin tend une asnjeher sdo ta therras
mos me thuaj se te humba
se te njoh eh mir me njeh
Moss me leeee,mos me leee


Ky tekst u dërgua nga  qendrim
Më Shumë Këngë Nga Valentina Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet