Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vali Demiraj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
Vali Demiraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Biti Dragusha

Fatjon Brati

Tafil Kurtishi

Ardian Kryeziu

Gjon Tahiri

Kastriot Grajqevci

Dj Sadi

Hysen Kafexhiu

Matej Karaqi

Mad Boy

Tags: Vali Demiraj, Valdet Demiraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet