Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Valon Azizi - Isha Ne Vetmi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Isha Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valon Azizi - Isha Ne Vetmi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/03/2013

2013-03-25T12:17:06+00:00isha ne vetmii tuj mendu per ty mosra te shiqoj ne fotografi mora te shiqoj ne fotografii,Lotet me shkojn per faqe te shiqoja tyyy zemra me vajtonte per ty vash per tyyy, zemra me vajtonte per ty vash per tyyyy
Uné msheft me nje guri te kujtoja ty e shiqoja vendin ku ishim ne dyy e shiqoja vendin ku ishim ne dyyy
ooo zogjt e malit o ju lisat e gjat a sme shifni mua si po qaj me lot ah sme shifni mua si po qaj me lot ah sme shifni mua qe po qaj me looot.


Ky tekst u dërgua nga Eli
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet