Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Hajde Hajde Sonte Knojna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Hajde Sonte Knojna" kënduar nga Valon Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Aida & Argjenda Doçi - Hajde Hajde Sonte Knojna

Dy bilbila ku vendojn
Dek em dek selam na qojn
Hajde sonte krejt po shkojm
Dasmen vllaut ja hijeshojm
2x

Hajde hajde sonte knojna
Nje mi her perhajr ja bojna
Dyve zoti ju bekoft
Me miresi jeta ju shkoft
Hajde hajde sonte knojna
Nje mi her perhajr ja bojna
Juve zoti ju bekoft
Veq me gzim jeta ju shkoft

Trandafili qel mot mot
Vllau jon ma i bukri sot
Sat ke toka uj me pi
Gjithmon paqi lumturi
Trandafili qel mot mot
Dhandri jon ma i miri sot
Sat ka toka uj me pi
Paqi gjithmon lumturi

Hajde hajde sonte knojna
Nje mi her perhajr ja bojna
Juve zoti ju bekoft
Veq me gzim jeta ju shkoft
Hajde hajde sonte knojna
Nje mi her perhajr ja bojna
Dyve zoti ju bekoft
Veq me gzim jeta ju shkoft

Shaqir Cërvadiku - Hajde Hajde Sonte Knojna

Ref...x2
Hajde hajde sonte knojna
Njimi her per hajr ja ua bojna
Dyve Zoti ju bekoft
Me miresi jeta ju shkoft

Dy bylbylat kuvendojn
Dege me dege selam na çojn
Hajde sonte krejt po shkojm
Dasmen vellaut t'ja hijeshojm x2

Ref...
Hajde hajde sonte knojna
Njimi her per hajr ja ua bojna
Dyve Zoti u bekoft
Me miresi jeta ju shkoft

Hajde more dhanderr
Hajde ti tuj kesh
Teshat e dhanrris
Sot na i paske vesh

Hajde mori nuse
Hajde ti tuj kesh
Teshat e nusnise
Sot na i paske vesh

...

Trandofili çel n'motmot
Djali jone ma i miri sot
Sa ka toka uj me pi
Paçi gjithmon lumturi x2

Ref...
Hajde hajde sonte knojna
Njimi her per hajr ja ua bojna
Dyve Zoti ju bekoft
Me miresi jeta ju shkoft

Hajde more dhanderr
Hajde ti tuj kesh
Teshat e dhanrris
Sot na i paske vesh

Hajde mori nuse
Hajde ti tuj kesh
Teshat e nusnise
Sot na i paske vesh.


Publikimi: 07/10/2015Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:


Komente 0


Valon Azizi - Hajde Hajde Sonte Knojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Sonte Knojna".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Sonte Knojna", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.