Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Valon Azizi - Hip Hop Tallava

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hip Hop Tallava".
3. Video është e këngës "Hip Hop Tallava", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valon Azizi - Hip Hop Tallava  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"I Mbylli Syte, Te Kujtoj Ty"

Komente

Asnjë Koment

07/10/2015

2015-10-07T08:46:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hip Hop Tallava" kënduar nga Valon Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zait Aliu & Gazmoret - Hip Hop Tallava

U KALL ATMOSFERA SONTE NE KET NATE
NA BOJNA RITMIN HIP HOP TALLAVA
E LUNI VALLE CIKA DJEM
PO JU KNOJN GAZMORET SONTE NE KETE VEND

BIN TUPANAT DRIDHET MALI
KUN NE KET VEND KENGEN E KALLI
DJEM E CIKA RRETH E ME RRETH
LUJKAN VALLEN SA LEZET

TE GJITH ME NJI ZE
HAJDE TE LUMET NA
PO JU KENDOJME SE BASHKU
HIP HOP TALLAVA

TE GJITH ME NJI ZE
HJADE TE LUMET NA
PO U KENDOJNE GAZMORET
HAJDE MASHALLAH

Daim Lala - Hip Hop Tallava

come on daim let's go
shake
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

hini n'valle,mos pushoni, dridhni belin dej n'mengjes vallzoni

vallzoni sonte, ju djem dhe vajza,per ju knon sonte "Daim Lala"

comone daim let's go
like this come on come on ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

hini n'valle,mos pushoni, dridhni belin dej n'mengjes vallzoni

vallzoni sonte, ju djem dhe vajza,per ju knon sonte "Daim Lala"

hini n'valle,mos pushoni, dridhni belin dej n'mengjes vallzoni

vallzoni sonte, ju djem dhe vajza,per ju knon sonte "Daim Lala"

come on daim let's go

Xheni - Hip Hop Tallava

jalelelele lele lelel jalelele lelele

cuna merr ne telefon
hajt me knu jaran ni ore
cuna merr ne telefon
hajt me knu jaran ni ore
djem e cika jane mallzu
jane tubu per me vallzu
djem e cika jane mallzu
jane tubu per me vallzu
jasha jasha jasha jasha dilezldorfi
berlinin minhenin jasha dhe franforti benmeni dehni
tashe edhe frajburgut ajde i erdh reni
harovei aburgdurtet mundi tybe dhe shtutgardi
aman aman off ofofof
edhe tash po shkojna pak edhe nga zvicra pak edhe nga zvicra
krejt zvicrant oo ajde do ti kallim
hajt do ti kallim
jasha cirih jasha
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet