Official Video

Valon Azizi & Hevzi Kumanova - Po Shkelqen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2014

2014-05-17T20:17:19

Më Shumë Nga

Hevzi KumanovaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Shkelqen" kënduar nga Valon Azizi & Hevzi Kumanova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Azizi & Hevzi Kumanova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...