Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Shpirto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Prap e njëjta këngë
I njejti lokal
Prap e njejta kafe
veq ti sje perball

Eh sa fjale jane thene në kët tavoline
veq kush nuk ka zemer e harron dashnine

Shpirto shpirti jem
brenda zemres tem
veq ti ke zonë vend
ndarja shume po dhemb

Shpirto shpirti jem
brenda zemres tem
veq ti ke zonë vend
zemra don, zemra rreh

Pa e provu vete
se din si eshte shija
Pa u nda se din
ah sa dhemb dashnia

Eh sa fjale jane thene në kët tavoline
veq kush nuk ka zemer e harron dashnine

Shpirto shpirti jem
brenda zemres tem
veq ti ke zonë vend
ndarja shume po dhemb

Shpirto shpirti jem
brenda zemres tem
veq ti ke zonë vend
zemra don, zemra rreh

(Shpirto shpirti jem)


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooValon Suma
Publikimi: 03/07/2016


Valon Suma - Shpirto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirto".
3. Video është e këngës "Shpirto", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0