Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Valton Krasniqi - Kisha Dashtur Me Harruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kisha Dashtur Me Harruar".
3. Video është e këngës "Kisha Dashtur Me Harruar", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valton Krasniqi - Kisha Dashtur Me Harruar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/07/2017

2017-07-18T11:37:27+01:00Kisha dashtun me haruar
si n'ket jet te njofta ty
por kjo zemer e lenduar
po ma sjell lotin ne sy (2)

-refreni-

A mendon ndonjeher per mua
apo ndoshta ti me ke haruar
se dikur me ke dashuruar
qfar te keqe t'bera un (2)
II

sa her loti rrjedh mbi faqe
emrin tend e kam ne goj
nuk e di ku kam gabuar
fajin tim (qe)do ta pranoj (2)
III

A mendon ndonjeher per mua
apo ndoshta ti me ke haruar
se dikur me ke dashuruar
qfar te keqe t'bera un (2)
gazel-

A mendon ndonjeher per mua
apo ndoshta ti me ke haruar
se dikur me ke dashuruar
qfar te keqe t'bera un (2)


Ky tekst u dërgua nga Reshati
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë